ASAYİŞ

Haber Kaynağı: İha Haber Ajansi

Güncelleme: 09 Ocak 2017 Pazartesi 19:39:24

Bu Yazı 10157 Kişi Tarafından Okundu | 1 Defa Yorumlandı
 Bafra`da Kavgada 1 Kişi Bıçakla Yaralandı
. .

Samsun`un Bafra ilçesinde gençler arasında çıkan kavgada 1 kişi bıçakla ağır yaralandı


Edinilen bilgiye göre, Gençlik Caddesi`nde meydana gelen olayda M. Ş., H.D. ve

C.D. isimli şahıslarla Onur B. arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavgada göğsüne aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan Onur B., 112 Acil ekiplerince Bafra`da özel bir hastaneye kaldırıldı. Yaralı, burada yapılan ilk müdahalenin ardından Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.

Olay sonrası kaçan şüphelilerden M.Ş. ve C.D. polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Diğer şüpheli H.D. ise polis tarafından aranıyor.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

Bıçakla yaralama olayında 3. şüpheli de yakalandı

Ahmet Şükrü Uluçay 
SAMSUN (İHA) - Samsun`un Bafra ilçesinde 1 kişinin bıçakla yaralaması olayıyla ilgili 3. şüpheli de polis tarafından yakalandı. 
Gençlik Caddesi`nde meydana gelen olayda M.Ş., H.D. ve C.D. isimli şahıslarla Onur B. arasında çıkan tartışma kavgaya dönüşmüş, kavgada Onur B. göğsüne aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanmıştı. Olay sonrası kaçan şüphelilerden M.Ş. ve C.D. polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alınmış, diğer şüpheli H.D. ise kaçmıştı. 
Olay sonrası kaçan H.D. de olayda kullandığı suç aletiyle birlikte Asayiş Büro ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.
Kapat
Kapat

“Düşüncelerine katılmıyorum, ama o düşüncelerini söyleme hakkını, hayatımın sonuna kadar savunurum.” Voltaire.

1
Onaylı
0
Onaysız
Kapat

Yorumunuz

BAFRA YAZARLAR

Bütün Yazarlar